Kniha návštěv

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

MashaTuP 08.12.2017
Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Poděkování

Lenka 20.09.2016
I já se připojuji k spoustě lidí kterým se vaše stránky líbí , škoda jen že jsem je objevila pozdě . V červnu jsme přišli o kocourka . Těžko se o tom mluví :'( . Teď jsme si pořídili další koťátko a jsem ráda že jsem narazila na vaše stránky které budu pravidelně sledovat .

Re: Poděkování

Zuzka 22.09.2016
Dobrý den Lenko, mrzí mě ztráta vašeho kocourka. Já jsem též přišla o kocourka před 4 lety a také v červnu. díky němu jsem tyto stránky založila a budu moc ráda, pokud vám stránky pomohou, ale zároveň budu držet pěsti, abyste je potřebovala co nejméně. Krásný den a hodně štěstí s novým kočičím miminkem.

dotaz

alina 25.02.2016
Dobrý den, mám na Vás dotaz. Může mít HCM kocour když oba jeho rodiče jsou negativní? Před pár dny jsme našli našeho kocourka mrtvého. Nejevil žádné známky nemoci. Normálně jedl,hrál si jěště večer a ráno už nežil. Měl 1rok a půl, byl v roce kastrován. Byl mainská mývali s PP. Neumím si to vysvětlit. Pořád přemýšlim jestli jsme něco nezanedbali. Moc mi chybí. Děkuji

Re: dotaz

Zuzka 29.02.2016
Dobrý den, vaše ztráta mě velmi mrzí, je to bolestné když ztratíme milovaného parťáka. Takováto náhlá smrt bohužel dost často souvisí se srdcem, ale příčina samozřejmě může být i jiná. To by vám prokazatelně ukázala pouze pitva. Co se týče srdce, HCM není jediné onemocnění. Ohledně vašeho dotazu - potřebovala bych vědět, zda rodiče mají genetický test a s jakým výsledkem (zda jsou oba N/N, či N/HCM - nezmiňujete se, zda mají také SONO vyšetření. Do dnešních dnů známe u koček pouze tři mutace na jednom genu, a geneticky se vyšetřují dvě. V humánní medicíně je známo více než 450 mutací v 16 genech. Je proto bohužel možné že zvíře i přes geneticky negativní test jedné mutace je přenašečem této nemoci.

Oskarek

Lucie 26.01.2016
Dobry den,vcera nam diagnostikovali HCM u naseho 14leteho fesaka Oskarka.Omlouvam se jestli to nebude moc davat smysl ale jsem zoufala.Chlapec se mnou prozil kus meho zivota a ja mam jen strach aby se netrapil a netrpel.Spatne se mu dycha a ma vodu na plicich.Dostali jsme mnoho leku a injekce ze mu to pomuze o neco prodlouzit si zivot.Ale za jakou cenu???Prosim o radu,jak moc je to zle?Dekuji

Re: Oskarek

Zuzka 11.02.2016
Dobrý den Lucie, moc mě mrzí, že jste s touto nemocí musela setkat, a že váš Oskárek má takové problémy. Moc s vámi cítím, neboť jsem si prošla a znovu procházím též. Bohužel nejsem lékař, a neznám klinický obraz vašeho kocourka, nemohu poradit nic bližšího, ale domnívám se, že je důležité že mu byla nasazena léčba. Ta může vodu na plicích eliminovat tak, aby se Oskárkovi lépe dýchalo a bylo mu příjemněji. Pevně doufám, že se jeho problémy zmírní. Ráda bych vás povzbudila více, ale boužel s HCM není šance na vyléčení, nezbývá než prostřednictvím léků zkvalitnit kocourkovi život, a hodně se mu věnovat. Moc držím pěsti a kdyby cokoliv, ozvěte se mi na mail zgois@seznam.cz.

Nikinka

Veronika 14.01.2016
Dobrý den,
děkuji za informace. Bohužel jsme mezi svátky zjistili,že naše zlaticko (75% persanka) má HCM byla apaticka nejedlá ani nepila a při vyšetření se to zjistilo bere aspirin a benakor. Jsem asi samaritánská jelikož mám kocky nalezené nebo od špatného majitele a tak se dačekat nějaký zdravotní problém, ale tohle je moc. Loni mne opustil pejsek s rakovinou a teď tohle. Bojím se každou chvilku.

Re: Nikinka

Zuzka 11.02.2016
Milá Veroniko, vždycky když čtu příběhy a zprávy o kočičkách s HCM, tak se mi svírá srdce. Chápu vás, jak moc je to pro vás těžké, je to vždycky jak rána z nebe. Moc bych si přála, aby Nikinka byla ještě dlouho bez vážných problémů. Držím vám pěsti

Kocourek Damík

Iva 11.07.2015
Ano, stránky skvělé, bohužel vyhledané pozdě.
Když náš 11-letý briťák Damík začal kulhat a tahat nožky, napadlo mne, že odněkud spadl a má zablokovanou páteř. Potíže se srdíčkem mi vůbec nepřišly na mysl, protože do té doby znal veterináře jen z očkování, celý svůj život prožil v pohodě bez nemoci. Pan doktor vyšetřil, aplikoval léky proti bolesti a kocour se zázračně zlepšil, zůstalo jen kulhání na pravou nožku, které postupně mizelo. Za pár dnů bylo všechno jako dřív, kocour spokojený a já bohužel taky. Netušila jsem, že to byla jen předzvěst hrůzy hrůz, která nás postihla asi o 2 měsíce později, přesně podle popsaného scénáře. Bolest, ochrnutí, stres, zrychlené dýchání, pak už i polykání...v ordinaci u pana doktora jsme byli tak do pěti minut. Bohužel ne na klinice, ale ani tam už by asi nic nezachránili. Dělali jsme, co se dalo dělat, bohužel Damík uhynul do 15 minut, zadusil se nahromaděnou vodou v plicích. Doteď na ty příšerné chvíle a pocit bezmoci nemůžu zapomenout. Doteď kontroluji, jestli mne jeho mladší brácha briťák vítá nadšeně a nemá někde třeba zkřivený chlup, prostě se zbaběle bojím prožít něco podobného znovu. A vzkaz spřízněným milovníkům kočiček a kocourů. Já vím, že by měl být - nepodceňujte ani to, co se zdá být malý banální problém, může přerůst v neřešítelný. Ale nejsem si jistá, že je to správná cesta. Já se budu snažit, aby mí kočkoparťáci prožili fajn život, Bez bolesti, stresů a utrpení. A udělám, co je v lidských silách a smířím se s tím, že příroda je prostě silnějši. Majitelé chovatelských stanic ti mají samozřejmě povinností a odpovědnosti víc. Ale tyto stránky poskytují skvělou informaci, kterou rozšířím všem známým, kamarádům, to je to, co udělat můžu.
PS Nástupce Damíka zatím ve stádiu již vidící myši se má čile k světu. A Damík zůstane v naší vzpomínce tím, čim do posledního dne byl - náš král zvířat. Iva

Kryštůfek

Helena R.K. 02.04.2015
Milá Zuzko,

děkuji Vám za skvělé stránky plné informací, kéž bych je objevila dříve... Včera jsem prožila hororový "apríl". Po návratu z práce mě přivítal, ostatně jako vždy, náš téměř šestiletý naprosto zdravý kocourek Kryštof (pouliční směs, údajně otec činčila), který se mi vesele obtáčel kolem nohou a pomáhal mi s domácností tak, jak to umí jen naši kočičí přátelé. Za necelou půl hodinku začal žalostně mňoukat a tahat zadní tlapičky za sebou. Okamžitě jsem ho odvezla ke svému veterináři, který mě odeslal do nemocnice s tím, že s tím on sám nic nezmůže. V nemocnici jsem přes 30% šanci na přežití a nehoráznou cenu za heparinovou terapii spolu s Kryštůfkem bojovala o jeho život. Doktor na rentgenu a následně i na sonu zjistil HCM. Ráno padl smrtelný ortel, jedna nožička se začala lehce prokrvovat, ale druhá by musela být amputována s tím, že není jisté, že by kocourek narkózu přežil a že by se sraženina neobjevila v brzké době někde jinde. Navíc jsem ho nemohla nechat takhle trpět. Tak jsem během 12 hodin přišla o pro mě zdravého kocourka, který byl vždy veselý a spokojený. Naštěstí mám ještě dvě další kočičky (burmillu a briťáka), takže byt nebude prázdný, ale rozhodně je nechám vyšetřit kardiologem. Apeluji proto na všechny milovníky a majitele kočiček, aby nelitovali investovat pár stovek do vyšetření srdíčka kočičího přítele, protože pak už je lítost nezachrání.

Re: Kryštůfek

Zuzka 07.04.2015
Milá Heleno, pokaždé když čtu takovouto zprávu, mám pocit, že to všechno prožívám sama znovu. Cítím s každým kocourkem či kočičkou, které tato hrůzná nemoc potká, stejně tak s jejich milujícími majiteli. Kryštůfek už je v kočičím nebi a nic ho netrápí. Jen nám dole zůstává úkol varovat ostatní před touto hrůzou, aby na ní umíralo co nejméně kočiček. Držte se..

kocourek Ambrož

Radka 23.01.2015
Dobrý den, dnes u našeho čtyřletého kocourka diagnostikovali HCM. Jsem z toho moc špatná a jen doufám, že ještě není moc pozdě na léčbu, která by ho udržela co nejdéle na živu. Nic jsme o této nemoci netušili, kocourek(modrý kartouzák) měl 2x záchvat dušnosti a dnes mu udělali sono srdce. Přeji všem, aby měli zdravé mazlíky.

Re: kocourek Ambrož

Zuzka 26.01.2015
Radko to mě moc mrzí, tuto nemoc bych nepřála nikomu. Moc držím pěsti, aby byl kocourek dlouho v pořádku a aby léčba pomohla. držte se..

Re: Re: kocourek Ambrož

Radka 28.01.2015
Zuzko, děkuji. Ambrož je úžasný, prášky bere bez nějakého velkého zdráhání, jakoby chápal, že je to pro jeho dobro. Doufám, že pomůžou.

Potkala jsem Člověka

Mína Soukupová Sunny Way 26.09.2014
...a to Tebe, Zuzko. Jen díky Tobě jsem a s Tebou jsem se dala cestou osvěty kolem HCM. Měla jsi to být Ty, nikdo jiný, koho mi Osud popřál na cestě životem. Díky za všechno a za kočičky ♥

HCM

Lucia 09.02.2014
Moj ragdoll ma pozitivny vysledok 50%.Je to este maciatko, ma 7 mesiacov a otestovat som ho nechala kvoli tomu, ze obcas bez priciny zvlastne funi.Akoby mal zapchaty nostek.Dufam ze so mnou bude este mnoho rokov pretoze vsetci ho lubime:( je uzasne ze sa starate o osvetu..snad bude coraz menej nezodpovednych chovatelov...

PODĚKOVÁNÍ

SIMONA 18.11.2013
CHTĚLA BYCH ,PODĚKOVAT ČASOPISU HAF A MŃOU RADA SI JE KUPUJU -VŽDY ME ZAJIMA CO BUDE V DALSIM DILE MOC SE MI LIBIL DIL O PITTBULECH MOC DEKUJI MAM TAKE PITTBULA

onemocnění

Jiřina 22.05.2013
Dobrý den, mám kočičku britskou modrou právě s tímto onemocněním a mám dotaz, dle doporučení vetrináře bere 1/2 tablety benakoru a 1/4 tablety furonu večer. problém nastal tento týden právě asi při změnách tlaku při bouřce, kočička byla dýchavičná a vše trvalo asi cca 15 minut. Onemocnění bylo zjištěno v březnu letošního roku. Stáří kočičky je 4 roky, zajímalo by mě co se dá ještě zlepšit, jaká strava, popřípadě jaké doplňky. Které granule nebo kapsičky obsahují nejvíce taurinu, děkuji.

Poděkování

Tatiana Hošťálková 13.05.2013
Zuzko, stránky jsou stále lepší a lepší, jsou už na profesionální úrovni, moc se mi líbí. Je to úžasná a velice potřebná práce, děkuji Ti za ni.

Záznamy: 1 - 20 ze 44
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Do knihy návštěv můžete psát veřejné vzkazy, připomínky, postřehy, nápady a já za ně budu velice ráda, protože poslouží jako motivace i zdroj nových informací pro moji práci.