CAT-MANIA je komunita lidí na facebooku, která sdružuje milovníky, majitele, chovatele koček a lidi, kteří se věnují péči o opuštěné kočky. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček. 

Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR a zajistit těmto kočkám pomoc.

Do CAT-MANIE si můžete přijít popovídat o kočkách, poradit se s chovateli, podělit se o fotky svých mazlíčků a přečíst si příběhy ostatních catmaniaků. Rádi Vás tu uvítáme!


Na webových stránkách naleznete odpovědi na Vaše otázky, které si pokládáte při výběru a pořizování kočky. Naleznete zde spoustu užitečných informací v oblasti péče o kočku, stravování, zdraví a chovu. Speciální poděkování patří skvělým administrátorům CAT-MANIE, kteří každý den tráví své volné chvilky spravováním ne jen této skupiny a jsou připraveni Vám kdykoliv poradit a pomoci. Jsou to:

Zuzana Goišová, Iveta Červeňáková, Alena Kučerová, Stáňa Herzánová, Lucie Karlová, Lenka Zralíková, Kateřina Jeníčková, Kateřina Gerychová, Bára Špinlerová, Petra Melková, Veronika Fejtová, Jana Beranová, Milena Křesinová Eva ZelenkováSkupina Cat-mania kočičí povídání provozuje několik platforem na podporu útulků a spolků zabývajících se pomocí opuštěným kočkám. Více informací naleznete v těchto sekcích:  DVACKU ZA DVACKUCAT-MANIA AUKCE . Tyto projekty mohou fungovat nejen díky stovkám nadšených lidí, ale také díky partnerům, kteří spolu s námi tyto útulky a depozita podporují: CAT-MANIA AUKCE PARTNEŘI

Skupina Cat-mania kočičí povídání také spolupracuje na kastračním projektu FELITI KASTRUJE, který pomáhá zajišťovt finanční prostředky na kastrace toulavých koček: www.felitikastruje.webnode.cz