ČASOPISY O KOČKÁCH

 

HAF & MŇAU

Je nový magazín pro majitele a milovníky psů a koček – první společný o psech a kočkách v jednom! Řeší  každodenní problémy i radosti lidí, kteří mají pejsky a/nebo kočičky jako členy domácnosti. V každém čísle představí  kočičí a psí plemeno (ale jinak, než je v podobných časopisech obvyklé), VIP smečku známé osobnosti, pozornost je věnována i kontroverzním tématům, o kterých se jinde nepíše vůbec.

Součástí jsou dále výchovné, výcvikové, výživové ad. poradny s předními odborníky; např. právní poradnu exkluzivně poskytuje známá právnička a ochránkyně zvířat JUDr. Klára Long Slámová. Nechybí ani reportáže z akcí a výstav a např. i speciální kočko-psí horoskop!

V každém vydání vždy nabídne  i opuštěné kočky a psy k umístění. Dvě koruny z každého prodaného kusu půjdou právě na útulky v úzké spolupráci s Nadací na ochranu zvířat.

ŠÉFREDAKTORKA: Kateřina Kašparová

KOUPÍTE V PRODEJNÍ SÍTI Mediaprint & Kapa – tj. především v trafikách na nádražích, v hypermarketech, v Praze v metru apod. – SEZNAM OBCHODŮ ZDE: www.mediaprintkapa.cz/odberatele-tisku

Jako jediní (o psech a kočkách) jsme také v prodeji V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ ZDE!

 

NAŠE KOČKY

Mezinárodní časopis pro chovatele a milovníky koček Naše kočky Vám kazdy mesíc přináší články evropských odborníků ze všech oblastí chovu koček. V časopise Naše kočky dostanete kvalifikovanou odpověď na vše, co Vás zajímá o plemenech koček, nových poznatcích veterinární medicíny, výživě, výstavách doma i zahraničí, činnosti všech organizací chovatelů koček v ČR, nových knihách.

 

PLANETA ZVÍŘAT

časopis pro milovníky všech zvířat