DISKUSNÍ KOČIČÍ FÓRA

zde nalezneta přehled nejznámějších stránek nejen s diskusními fóry ale i s mnoha dalšími zajímavými informacemi o kočkách.

veselý kocour

Webový portál pro všechny milovníky koček, který nabízí články, zajímavosti, rady a diskusní platformu. Snahou je umožnit sdílení vlastních zážitků ze soužití s majitelkami a vládkyněmi našich domácností, kočkami. Portál uvítá každého, kdo by sem chtěl vkládat své kočkobrázky a podělit se s ostatními i o zajímavé kočičí příběhy. 

kočky on-line
Kočičí portál Kocky-online.cz provozuje stejnojmenné občanské sdružení. Jeho další výraznou aktivitou je pořádání umísťovacích výstav, prostřednictvím kterých nacházejí nové domovy kočky ze spolupracujících útulků. Všechny aktivity dělají ve svém volném čase členové sdružení a dobrovolní kočkomilní pomocníci.

www.KOCKY-ONLINE.cz jsou internetové stránky určené milovníkům koček, hlavně koček domácích. Jejich cílem je pomoci kočičím útulkům nacházet domovy pro jejich dočasné svěřence a zároveň vytvořit místo, kde by si zájemce o kočku mohl vybrat svého budoucího domácího mazlíka z nabídky více útulků. Dále se snažíme o podporování a šíření myšlenek o etickém zacházení s kočkami - kastrace namísto topení koťat, zodpovědný přístup ke kočce v případě alergie atd.

Svým návštěvníkům nabízejí Kocky-online.cz sdruženou nabídku koček z několika útulků – každé zvíře má v nabídce svou fotografii, základní údaje (věk, pohlaví, očkování, …) a podrobnou charakteristiku. Tato nabídka, ve které je možno vyhledávat podle různých kritérií, je dostupná na adrese www.opustene.kocky-online.cz. Třikrát týdně vychází na Kocky-online.cz článek o životě s kočkou, radami a tipy, případně s tématikou ochrany zvířat či útulků pro opuštěné kočky. Články, členěné do rubrik, jsou dostupné na adrese www.clanky.kocky-online.cz. Hravým povahám nabízíme kočičí hitparádu, do které můžete přidat i fotky své kočky a potom se těšit z komentářů a bodíků, jež získá od dalších kočkomilů. Hitparáda je přístupná z odkazu Jak se vám líbí? ve spodní části menu na levé straně.

web kočky Adélky

Již 14 let je tu pro  všechny se zájmem o kočky. Najdete zde články o kočičím životě, ve fórech můžete probrat, co vás zajímá, podívejte se, co kdo nabízí v inzerci, a na problémy se optejte veterináře. Můžete se i kochat v galerii nebo kočičích či kocouřích profilech. Po registraci si vytvořte profily svých kočičáků a připojte se k lidem na podobné vlně :) Články jsou psány členy za virtuální odměny, pošlete  svůj na clanky@kocka-info.cz nebo na adresu: kpavlas@seznam.cz marta@ragdolls.cz

vše o kočkách

je webová stránka na které se dozvíš jak se starat o malé kotátko,co mu poskytnout za vybavení atd. Můžeš  sem psát komentáře co se ti líbí,nelíbí a co by jsi vylepšil.

moje kočka

je  webová stránka, kde najdete širokou škálu informací jak o je například přehled chovatelských stanic, inzerci, informace o plemenech, informace o výživě,  péči o kočky, přehled veterinářů, aktuality, odkazy na články, diskusní fórum a mnoho dalších.

www.miciny.cz/

vše o kočičkách