DVACKA ZA DVACKU NA MĚSÍC DUBEN - TENTOKRÁT PRO DEOZITUM PŘELOUČ

01.04.2015 14:02

Dvacku za dvacku je unikátní akce na pomoc opuštěným a týraným zvířatům, ve které může pomoci opravdu každý!

Pošlete 20Kč na transparentní účet Kočičího depozita, z.s. (Přelouč) č. 2800744533/2010 a bude-li nás alespoň tisíc, získáme pro opuštěné kočičky krásných 20 000 Kč! Do zprávy pro příjemce napište ,,dvacku za dvacku" nebo použijte variabilní symbol 2020.

Každá dvacetikoruna znamená jednu konzervu. Každá konzerva znamená jednu nakrmenou kočičku. Pojďme ukázat, že máme srdce pro kočky a že dokážeme kousek z něho dát i opuštěným zvířatům, abychom se jim pokusili zajistit lepší budoucnost.

Nemusíte být boháči, abyste mohli pomoci. Každá dvacka se počítá. Loňský rok toho byl důkazem, neboť se nám za 6 měsíců působení této akce podařilo společnými silami přispět útulkům necelých 115 tisíc korun. Do nového roku jsme vkročili s ohromným nadšením a snahou pomoci kočičkám ze Světlušky-pro kočky, o.s. Díky Vám všem se podařilo překonat nejen rekordní částku této akce, ale dokonce jsme se přehoupli přes 30tisíc korun. Magickou dvacku se podařilo překročit i v únoru pro Opuštěné kočičí tlapky. Pevně věříme tomu, že v dubnu se do akce pustíme se stejným nadšením a stejně pozitivní atmosférou :-)

Více o Kočičím depozitu, z.s. naleznete zde: https://kocicidepozitum.cz/
Nebo na facebooku: https://www.facebook.com/KocicidepozitumPrelouc

Transparentní účet, který je veden na jméno předsedkyně Zdeňky Radošové je k nahlédnutí na následujícím odkazu: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2800744533

Poznámka: Nejedná se o veřejnou sbírku. Při této akci nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky. Jedná se pouze o propagaci vybraného útulku s cílem podpořit jej a informovat účastníky o možnostech, jak pomoci. Všem účastníkům z celého srdce děkujeme! :-)